Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Dieta dr Budwig
Kontakt
Hity sklepowe
Systemy płatności
  • tpay.com
Raty/Leasing
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Dieta dr Budwig

Nazwa prezentowanej diety pochodzi od nazwiska znanej na całym świecie dr Joanny Budwig ( 1909-2003). Osoby, która uzyskała tytuł doktora w dwóch dziedzinach, tj: biochemii i nauk przyrodniczych. Ponadto ukończyła: farmację, biologię, botanikę , fizykę oraz przeszła przeszkolenie medyczne. Dr Budwig została wytypowana przez rząd niemiecki do przeprowadzenia badań nad wpływem farmaceutyków i przetworzonej żywności na zdrowie człowieka. Warto wspomnieć iż prowadziła ona własną klinikę, w której leczyła chorych za pomocą swojej diety. Leczyła wielu ludzi, z różnymi schorzeniami, począwszy od przypadłości stosunkowo lekkich, a skończywszy na nowotworach. Wielu z nich medycyna nie dawała już szans na wyzdrowienie, a stosowana przez nią dieta w wielu przypadkach doprowadzała do wyzdrowienia.

Nic więc dziwnego, że była ona 7-mio krotnie nominowana do nagrody Nobla. Tym samym dała ona początek wielu badaniom prowadzonym przez wielu lekarzy nad niezwykłym działaniem Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych na organizm. W trakcie przeprowadzanych badań u swoich ciężko chorych pacjentów, dr Budwig, zauważyła brak w ich krwi- fosfatydów, lipo protein, w tym kwasów omega-3. Okazało się ,że w takiej sytuacji nowotwory rozwijały się gwałtownie. Spostrzegła ona również iż hemoglobina u takich chorych ma zmieniony kolor ( zamiast zdrowego czerwonego, jest koloru żółto-zielonego). Znając już przyczynę dr Budwig zaczęła poszukiwać naturalnych , bogatych źródeł , które uzupełnią braki fosfatydów i lipo protein. W taki sposób ostatecznie połączyła ze sobą olej lniany (olej budwigowy) z białym chudym serem, jako mieszaninę , zwaną pastą dr Budwig. W wyniku miksowania ww składników, tłuszcz staje się rozpuszczalny w wodzie i tym samym idealnie wchłania się w naszym organizmie.
alt


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu